www.info-ogrzewanie.plwww.info-ogrzewanie.pl
Obrazek
Aktualności Kotły/Piece Instalacje Paliwa Energia odnawialna Wydarzenia Porady Forum rss
Strona główna Kotły na paliwa stałe Kotły gazowe Kominki Instalacje grzewcze Instalacje CWU Izolacja Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów
Ostatnio na forum

SmartBox – aplikacja Purmo na smartfony

Informacja prasowa / Data: 2013-05-15

Purmo udostępniło darmową aplikację na smartfony z systemami iOS lub Android. Purmo SmartBox to narzędzie, które pomaga wybrać odpowiedni grzejnik do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwy i szybki dostęp do broszur i instrukcji grzejników Purmo wraz z aktualnymi cennikami oraz dużej bazy inspirujących wizualizacji. Aplikacja ułatwia także dobór odpowiedniej mocy i wielkości grzejnika do danego pomieszczenia. Dla instalatorów bardzo pomocna będzie też funkcja "Szukaj dystrybutora". Aplikacja Purmo SmartBox została stworzona w kilkunastu językach i jest dostępna w wielu krajach Europy.

Narzędzie Purmo SmartBox dostępne jest w polskiej wersji językowej, do bezpłatnego pobrania dla telefonów operujących w systemie iOS lub Android. Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca na smartfonie, a stanowi wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i osób, które samodzielnie poszukują najodpowiedniejszego grzejnika do swojego mieszkania.

Dane techniczne i wizualizacje na zawołanie

Fot. Purmo

Przydatny szczególnie dla profesjonalistów kalkulator pomaga błyskawicznie przeliczyć moce grzewcze w zależności od parametrów instalacji i dobrać odpowiednie wielkości oraz modele Purmo.

Dzięki aplikacji uzyskujemy szybki dostęp do broszur i instrukcji wszystkich typów grzejników marki Purmo, wliczając w to grzejniki elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe.

Ciekawym rozwiązaniem jest udostępnienie szerokiej bazy zdjęć oraz wizualizacji pokazujących grzejniki Purmo w różnych wnętrzach. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla osób, które mają przed sobą wybór odpowiedniego grzejnika o walorach dekoracyjnych.

Intuicyjny i funkcjonalny interfejs

Oszczędny i prosty w obsłudze interfejs aplikacji sprawia, że jest ona wygodna w użyciu. Narzędzie dzięki swoim różnorodnym funkcjom jest użyteczne zarówno dla profesjonalistów, jak i dla laików.

Fot. Purmo

Aplikacja pomaga również w szybki i łatwy sposób znaleźć najbliższych dystrybutorów grzejników Purmo. Poza szczegółowym adresem i danymi dystrybutora w aplikacji wyświetlana jest także mapka dojazdu ułatwiająca znalezienie dogodnego punktu sprzedaży.

Aplikacja jest wygodnym rozwiązaniem dla fachowców, na co dzień zajmujących się instalowaniem urządzeń grzewczych, ale także dla osób prywatnych, które samodzielnie poszukują najodpowiedniejszych grzejników spełniających ustalone kryteria techniczne.

Dzięki funkcjonalnemu kalkulatorowi każdy samodzielnie będzie mógł ustalić jakiej wielkości grzejnik będzie najodpowiedniejszy do danego pomieszczenia oraz jaki typ urządzenia – grzejnik płytowy, konwektorowy, czy dekoracyjny  -  będzie najlepszy.

Bogata baza zdjęciowa umożliwia ocenę, jak grzejnik prezentuje się we wnętrzu.

Aplikacja SmartBox to pierwsze tego typu udogodnienie dostępne na polskim rynku instalacyjnym i cieszymy się, że marka Purmo może w ten sposób jeszcze lepiej zadbać o swoich klientów.

To jednocześnie wszechstronna aplikacja dla klientów indywidualnych oraz wydajne mobilne narzędzie pracy dla profesjonalistów – podkreśla Emilia Dudek, kierownik działu marketingu Rettig Heating, właściciela marki Purmo.

Marka Purmo jest własnością koncernu Rettig ICC produkującego rocznie ok. 9 milionów grzejników, co czyni koncern największym producentem systemów grzewczych na świecie. Rettig ICC posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach Europy i eksportuje swoje produkty do 50 krajów na całym świecie. Silna i stabilna pozycja rynkowa powoduje zaangażowanie koncernu w ciągłe inwestowanie w jakość i innowacje. Największa fabryka koncernu mieści się w Rybniku.
W styczniu 2012 roku koncern Rettig ICC przejął niemiecką firmę Hewing – producenta wysokiej jakości rur z tworzyw sztucznych. Po włączeniu fabryki Hewing w struktury koncernu, Rettig ICC zamierza utrzymać znaczną niezależność tej organizacji. Hewing będzie od tej chwili produkował rury  również  na stale rosnące potrzeby Rettiga. Firma Hewing zatrudniająca profesjonalny zespół ekspertów i doświadczonych pracowników doskonale wpisuje się w strategię rozwoju koncernu Rettig ICC.

Źródło: www.purmo.pl

Polecamy
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły

Termomodernizacja z Purmo

Ostra i długotrwała tegoroczna zima jest już tylko wspomnieniem. Pozostawiła jednak w pamięc... » ...więcej
Grzejniki kanałowe Purmo Aquilo - nowe konstrukcje

Grzejniki kanałowe Purmo Aquilo - nowe konstrukcje

Marka Purmo wprowadziła zmiany konstrukcyjne w grzejnika... » ...więcej
Nowe rozdzielacze do ogrzewania podłogowego - Purmo DSM

Nowe rozdzielacze do ogrzewania podłogowego - Purmo DSM

Marka Purmo wzbogaca ofertę akcesoriów do systemu ogrze... » ...więcej
Nowy klimakonwektor Vido w wersji 4 – rurowej

Nowy klimakonwektor Vido w wersji 4 – rurowej

Dwufunkcyjny klimakonwektor Vido to nowe i przemyślane r... » ...więcej
Polecamy porady
Kiedy kobieta kupuje okna…

Kiedy kobieta kupuje okna…

Kwestie związane z budową domu do niedawna były uznawa... » ...więcej
Moc grzejnika, a parametry instalacji

Moc grzejnika, a parametry instalacji

Producenci podają w tabelach moc grzejników w zależno... » ...więcej

Czopuch - połączenie kotła z przewodem kominowym

Czopuch, czyli przewód łączący kocioł z kominem, pow... » ...więcej

Regulator pogodowy do sterowania kotłem

Do sterowania kotłem wg. temperatury na zewnątrz budynk... » ...więcej
Strona główna - Aktualności - Kotły/Piece - Instalacje - Paliwa - Energia odnawialna - Forum - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia