www.info-ogrzewanie.plwww.info-ogrzewanie.pl
Obrazek
Aktualności Kotły/Piece Instalacje Paliwa Energia odnawialna Wydarzenia Porady Forum rss
Strona główna Kotły na paliwa stałe Kotły gazowe Kominki Instalacje grzewcze Instalacje CWU Izolacja Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów
Ostatnio na forum

Promocja na system TECEfloor przedłużona do końca września!

Informacja prasowa / Data: 2013-06-19

Innowacyjny system TECEfloor cieszy się niezmienną popularnością wśród inwestorów i wykonawców - rozwiązanie to jest bowiem jednym z najlepiej dopracowanych pod względem konstrukcyjnym i wytrzymałościowym elementów nowoczesnego systemu ogrzewania podłogowego. Dodatkowo od niedawna atrakcyjność produktu marki TECE zwiększa możliwość otrzymania w prezencie od firmy profesjonalnej odzieży roboczej. Tych, którzy jeszcze nie zdążyli skorzystać z rozpoczętej w kwietniu 2013 roku promocji, z pewnością ucieszy informacja, że firma TECE przedłuża akcję do końca września 2013. 

Promocja firmy TECE rozpoczęła się  22.04.2013 i, z uwagi na niesłabnące zainteresowanie nią klientów, nie zakończy się w czerwcu, ale potrwa aż do końca września 2013 roku

Oferta skierowana jest do inwestorów i wykonawców, którzy w okresie trwania akacji zamówią jeden z wybranych modeli rozdzielaczy ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z modułem głównym. Bogata paleta produktowa firmy TECE z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających, a profesjonalna odzież umożliwi instalatorom komfortową pracę.

Promocja nie do przeoczenia

Udział w przedłużonej do września 2013 roku promocji mogą wziąć inwestorzy, którzy w okresie trwania akcji zamówią następujące produkty z asortymentu TECEfloor:

Rozdzielacze

  • rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z mieszaczem pompowym i zaworami regulacyjnymi (nr katalogowe 7734 10 XX)
  • rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z mieszaczem pompowym i przepływomierzami (nr katalogowe 7733 20 XX)
  • rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor zintegrowany z termostatycznym zaworem trójdrogowym i mieszaczem pompowym (nr katalogowe 7733 25 XX)
  • rozdzielacz „2 w 1” dwuparametrowy rozdzielacz do ogrzewania podłogowego z mieszaczem pompowym i do C.O. (nr katalogowe 7733 30 XX)

Moduły główne

  • moduł główny WLM2 – 1FS/B (nr katalogowy 204 007)
  • moduł główny WLM2 – 1FS (nr katalogowy 204 001)
  • moduł główny WLM2 – 1BA (nr katalogowy 204 003)

Przy zakupie jednego z wymienionych powyżej rozdzielaczy wraz z jednym z w/w modułów głównych, instalator otrzyma kurtkę i profesjonalne spodnie ogrodniczki wykonane z poliestru i bawełny o zwiększonej wytrzymałości i dodatkowych wzmocnieniach w miejscach szczególnie narażonych na przetarcie.

Aby otrzymać markową odzież roboczą należy wysłać faksem lub też na adres mailowy [email protected], wpisując w temacie hasło: „Promocja TECEfloor”, kopię dokumentów potwierdzających zakup produktów objętych promocją.

Odkryj nowe standardy w ogrzewaniu podłogowym

Fot. Tece

Rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor zintegrowany z pompą oraz termostatycznym zaworem trójdrogowym znajduje zastosowanie przy zasilaniu ogrzewania podłogowego od 3 do 10 odrębnych sekcji, obsługując powierzchnie do 110-120 m2.

Elastyczność systemu sprawia, że doskonale współpracuje on również z kotłami kondensacyjnymi.

Niezaprzeczalną zaletą systemu TECEfloor jest niezwykle duża wydajność cieplna mieszacza, osiągająca moc OP 7600 W oraz optymalny zakres ustawianych temperatur.

Instalator z dużą precyzją może określić oczekiwaną wartość temperatury wody mieszcząca się w zakresie 35-50°C.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że rozdzielacz wyposażony jest w dodatkowy zawór nad pompą, dzięki czemu możliwa jest jej wymiana bez potrzeby zamykania przepływomierzy i powtórnej regulacji przepływów.

Równie wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w tym rozdzielaczu jest termistorowe zabezpieczenie przed przegrzaniem, które nie wymaga dodatkowej regulacji.

Obsługę rozdzielacza ułatwia także, widoczna na korpusie zaworu, nastawa ze skalą wyrażoną w stopniach Celsjusza.

Niezwykle dokładne przepływomierze gwarantują precyzyjną regulację  przepływu wody w zakresie 0,5-3,0 l/min.

Innowacyjny system TECEfloor dzięki nieprzeciętnej funkcjonalności, szerokiemu spektrum zastosowań i bezpieczeństwu użytkowania cieszy się niesłabnącym uznaniem profesjonalistów z branży instalacyjnej. Warto skorzystać z trwającej do września 2013 roku promocji firmy TECE i poznać nowe standardy jakości w ogrzewaniu podłogowym.

Dopracowane pod względem konstrukcji oraz wytrzymałości produkty objęte atrakcyjną ofertą firmy TECE zagwarantują bezproblemową eksploatację, a profesjonalna odzież robocza zapewni wykonawcom bezpieczeństwo podczas instalacji systemu.

Więcej informacji i regulamin promocji dostępny u organizatora.

Przedsiębiorstwo "TECE" Sp. z o.o.  jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów i przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach.

Źródło: www.tece.pl
 

Polecamy
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
O(d)grzewana promocja

O(d)grzewana promocja

Okres jesienny to czas kiedy pogoda za oknem ulega znacznemu pogorszeniu, a niskie temperatury zw... » ...więcej
Jednościenny system kominowy

Jednościenny system kominowy

Rodzina produktów serii Invest marki MK Systemy Kominowe powiększa się o kolejny system. MKS I... » ...więcej
Promocja 20 + 1 na dobry początek sezonu

Promocja 20 + 1 na dobry początek sezonu

Lato powoli ustępuje jesieni, a kolejny sezon grzewczy z... » ...więcej
Promocja 10 + 1 już trwa

Promocja 10 + 1 już trwa

Przyszło lato, a wraz z nim letnie promocje! Już dziś kup 10 regulatorów temperatury marki AU... » ...więcej
Polecamy porady
Kiedy kobieta kupuje okna…

Kiedy kobieta kupuje okna…

Kwestie związane z budową domu do niedawna były uznawa... » ...więcej
Moc grzejnika, a parametry instalacji

Moc grzejnika, a parametry instalacji

Producenci podają w tabelach moc grzejników w zależno�... » ...więcej

Czopuch - połączenie kotła z przewodem kominowym

Czopuch, czyli przewód łączący kocioł z kominem, pow... » ...więcej

Regulator pogodowy do sterowania kotłem

Do sterowania kotłem wg. temperatury na zewnątrz budynk... » ...więcej
Strona główna - Aktualności - Kotły/Piece - Instalacje - Paliwa - Energia odnawialna - Forum - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia