Artykuł pochodzi ze strony www.info-ogrzewanie.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
https://www.info-ogrzewanie.pl/artykul,id_m-100418,t-jubileuszowa_xx_edycja_podhalanskich_targow_budownictwa_za_nami.html
Informacja prasowa / Data: 2015-05-13

Jubileuszowa XX edycja Podhalańskich Targów Budownictwa za nami

Informacja prasowa

W majowy weekend 08-10.05.2015r. w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu oraz na terenie wokół swoją ofertę z zakresu budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz zaprezentowało blisko 90 wystawców. Były to firmy z Podhala, Małopolski, Śląska a także z innych rejonów Polski.

W czasie trwania targów można było zapoznać się z wieloma nowościami, które aktualnie pojawiły się w branży instalacyjnej oraz w budownictwie.

W tegorocznej edycji zaprezentowano wiele nowości również z zakresu wyposażenia wnętrz. Można było zapoznać się z ofertą mebli, płytek, dekoracji ściennych a także „promieni słonecznych” do łazienki, które pokazano po raz pierwszy na tegorocznych targach.

Nagrody Izby Gospodarczej

Tradycyjnie zostały wręczone ZŁOTE CIUPAGI oraz Złote Pióra, które od XX lat wybrane firmy nagradza Nowotarska Izba Gospodarcza. 

Nagroda Burmistrza Nowego Targu

Ponadto swoją nagrodę po raz pierwszy wręczył Burmistrz Miasta Nowy Targ.

Dziękujemy wszystkim wystawcom, gratulujemy zwycięzcom konkursów targowych i zapraszamy za rok  na kolejną edycję Targów Budownictwa na Podhalu – jedynych takich w tej części Polski. Hej !!!