Artykuł pochodzi ze strony www.info-ogrzewanie.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
https://www.info-ogrzewanie.pl/artykul,id_m-27,t-zamieśc_artykul_sponsorowany_na_www.info_ogrzewanie.pl.html
Autor: Marcin Chrapka / Data: 2006-08-05

Zamieść artykuł sponsorowany na www.info-ogrzewanie.pl

Posiadasz firmę związaną z branżą ogrzewania? Chcesz zareklamować swoją firmę i/lub produkty? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zamieszczenia artykułu sponsorowanego. Kliknij aby poznać szczegóły.

Dlaczego warto?

Nasz serwis zawiera informacje na temat nowoczesnych metod ogrzewania domu. Tworząc nasz Wortal chcieliśmy stworzyć stronę dla ludzi niekoniecznie będących ekspertami w tej branży, a nawet przeciwnie - stronę wyjaśniającą w przystępny sposób metody i środki służące do ogrzewania domu.

Dlatego też naszą stronę odwiedza miesięcznie tysiące ludzi poszukujących informacji na temat nowoczesnych pieców, instalacji i metod ogrzewania domu. Jeżeli czujecie Państwo, że ta grupa docelowa odpowiada grupie docelowej Państwa firmy - zamieszczenie artykułu sponsorowanego pozwoli Państwu dotrzeć do tych właśnie ludzi.

Info-Ogrzewanie.pl w liczbach

Nasz portal także w statystykach prezentuje się bardzo dobrze. Codziennie w sezonie odwiedza nas nawet 9000 unikalnych użytkowników, z których każdy odsłania stronę średnio 4 razy. Na naszym forum zarejestrowało się już ponad 36000 użytkowników. W zestawieniu z bardzo wąską tematyką statystyki naszego portalu są bardzo wysokie. Dobre pozycje w internetowych wyszukiwarkach powodują, że trafia do nas duża część osób poszukujących w Internecie informacji o ogrzewaniu.

Poniżej statystyki portalu z 31 maja 2013 (za Google Analytics):

Jak więc Państwo widzą zamieszczenie artykułu sponsorowanego może oznaczać, że w ciągu miesiąca z Państwa ofertą zapozna się nawet 200 tysięcy osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką ogrzewania.

Szczegóły techniczne?

Artykuł sponsorowany zamieszczany jest na czas nieograniczony. Oznacza to, że za jednorazową opłatę Państwa artykuł będzie widoczny w Internecie tak długo, jak długo istniał będzie Wortal Info-ogrzewanie.pl .

Linki do artykułów wyświetlane są po lewej stronie pod menu z kategoriami witryny, dzięki czemu link do artykułu jest bardziej widoczny, a sam artykuł częściej czytany niż inne artykuły na naszym Wortalu.

Artykuł sponsorowany będzie wyświetlany dokładnie w takiej formie w jakiej wyświetlany jest ten artykuł (a więc brak innych reklam oraz dane kontaktowe Państwa firmy po prawej stronie artykułu).

Warunki płatności

Cena zamieszczenia artykułu sponsorowanego wynosi 2000 zł netto. Artykuł zostanie zamieszczony na czas nieograniczony w momencie potwierdzenia wpłynięcia pieniędzy na nasze konto. W cenę wliczona jest miesięczna promocja artykułu w formie "bloczku" na każdej odsłonie witryny.

Jak zamówić?

Aby zamówić artykuł sponsorowany prosimy o przesłanie na nasz adres email (biuro@dimpart.pl):

  • Artykułu w formie dokumentu Word
  • Danych kontaktowych Państwa firmy

W tym momencie artykuł jest zamieszczany w portalu w sposób niewidoczny dla normalnych użytkowników, a link do niego przesyłamy Państwu celem weryfikacji artykułu.

Jeżeli są Państwo zadowoleni z prezentacji artykułu dokonują Państwo płatności na podany numer konta. Po potwierdzeniu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto artykuł zostaje uaktywniony i od tej chwili jest widoczny dla wszystkich użytkowników portalu. Jednocześnie wysyłamy do Państwa fakturę VAT.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.