Artykuł pochodzi ze strony www.info-ogrzewanie.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
https://www.info-ogrzewanie.pl/artykul,id_m-38,t-zamieśc_reklame_bannerową_na_www.info_ogrzewanie.pl.html
Autor: Marcin Chrapka / Data: 2006-10-20

Zamieść reklamę bannerową na www.info-ogrzewanie.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany dotarciem do szerokiej rzeszy osób odwiedzających naszą witrynę zamieść reklamę w naszym Wortalu. Atrakcyjne ceny i świetna grupa docelowa to nasze atuty. Sprawdź...

 

O Info-Ogrzewanie.pl

Info-Ogrzewanie.pl to portal dedykowany tematowi ogrzewania. Od maja 2006 roku zajmujemy się opisywaniem tradycyjnych i nowoczesnych technologii grzewczych, kominowych i wentylacyjnych. W tym czasie zyskaliśmy grono stałych czytelników oraz renomę rzetelnego i aktualnego źródła informacji o ogrzewaniu. Portal skierowany jest głównie do indywidualnych inwestorów, jednak otrzymujemy sygnały, że czytają nas osoby zainteresowane większymi instalacjami grzewczymi.

Przy naszym portalu działa prężne forum, na którym toczą się żywe dyskusje. Liczba zarejestrowanych użytkowników oraz aktywna moderacja forum powoduje, że pretendujemy do miana najlepszego forum o tematyce ogrzewania.

Info-Ogrzewanie.pl w liczbach

Nasz portal także w statystykach prezentuje się bardzo dobrze. Codziennie w sezonie odwiedza nas nawet 9000 unikalnych użytkowników, z których każdy odsłania stronę średnio 4 razy. Na naszym forum zarejestrowało się już ponad 36000 użytkowników. W zestawieniu z bardzo wąską tematyką statystyki naszego portalu są bardzo wysokie. Dobre pozycje w internetowych wyszukiwarkach powodują, że trafia do nas duża część osób poszukujących w Internecie informacji o ogrzewaniu.

Poniżej wykres liczby unikalnych użytkowników portalu z 31 maja 2013 (za Google Analytics):

Jeżeli Twoja oferta przeznaczona jest dla lokalnego rynku zainteresuje Cię pewnie jaki jest rozkład użytkowników w zależności od regionu naszego kraju (za stat24.com):

Dlaczego warto reklamować się na Info-Ogrzewanie.pl?

Wymienione w powyższym rozdziale cechy powodują, że nasz portal jest idealnym miejscem do reklamy produktów branży grzewczej, kominowej, wentylacyjnej. Reklamodawcy mają pewność, że ich przekaz reklamowy trafi do idealnej grupy docelowej – ludzi, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Gwarantuje to dużą skuteczność reklamy, a w konsekwencji dużą jej opłacalność.

Także reklamodawcy z pozostałych branż budownictwa znajdą w użytkownikach naszej strony dobrą grupę docelową. Osoby aktywnie zainteresowane ogrzewaniem domu odpowiadają z pewnością za wiele innych aspektów jego budowy.

Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi portalu nasza oferta zainteresuje zarówno duże, ogólnopolskie firmy, jak i (dzięki możliwości wyświetlania reklam dla odwiedzających z określonych województw) mniejsze firmy lokalne.

Nasza oferta

Oferujemy wyświetlanie reklamy banerowej w różnej formie i w różnych miejscach witryny. Reklamę możesz skierować do użytkowników z danego rejonu polski, możesz określić ile razy każdy użytkownik ją zobaczy lub też określić dokładnie kiedy reklama ma się wyświetlać.

Nie masz jeszcze pomysłu na reklamę w Internecie? Chętnie poradzimy co zrobić, aby reklama ta dała Ci maksimum zysku. Nie masz banera – wykonamy go dla Ciebie za darmo.

Minimalna wartość zamówienia wynosi 500 zł netto. Zamówienie reklamy należy złożyć minimum 14 dni przed planowaną emisją. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen i warunków zamieszczenia reklamy.

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić reklamę na Info-ogrzewanie.pl prosimy o kontakt.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt w sprawie reklamy:
Marcin Chrapka
email: mchrapka@dimpart.pl
tel. kom.: 0 508 729 983

lub

www.cormedia.pl

Cennik i oferta

Cennik i oferta w wersji do druku w formacie pdf znajduje się tutaj:

Oferta reklamowa i cennik Info-ogrzewanie.pl

Lokalizacja reklamy

Miejsca reklamowe - Strona główna

Miejsca reklamowe - SForum