www.info-ogrzewanie.plwww.info-ogrzewanie.pl
Obrazek
Aktualności Kotły/Piece Instalacje Paliwa Energia odnawialna Wydarzenia Porady Forum rss
Strona główna Kotły na paliwa stałe Kotły gazowe Kominki Instalacje grzewcze Instalacje CWU Izolacja Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów
Ostatnio na forum

Zapraszamy na targi "Dom i Otoczenie" do Gliwic i Katowic

Informacja prasowa / Data: 2009-08-11

Mamy przyjemność zaprosić firmy z terenu śląska do udziału w Śląskich Targach „DOM I OTOCZENIE”, których zakres tematyczny to budownictwo, wnętrza, ogród a ponadto Targi INSTAL – ECO skierowane do producentów, dystrybutorów i hurtowników z branży instalacyjnej.

TARGI DOM I OTOCZENIE 18-20.09.2009r. KATOWICE,
Hala AWF, ul. Mikołowska 72.

Logo Promocja-Targi

Zapraszamy do odwiedzenia jesiennej edycji targów budowlanych, którym towarzyszy panel tematyczny „Instal – Eco”. Na kilkudziesięciu stoiskach firmy z terenu Śląska, Małopolski zaprezentują różnorodne materiały do budowy, wykończenia i aranżacji własnego „M”. Wśród oferty m.in. nowoczesne technologie z wykorzystaniem naturalnych źródeł energii, sposoby niekonwencjonalnej walki z promieniowaniem przekaźników telefonii komórkowej, bezinwazyjny system osuszania murów. A ponadto porady, materiały, konkursy.

Targi można odwiedzać: piątek, sobota od 10 do 18, niedziela 10 do 17. Każdy zwiedzający otrzyma bezpłatny katalog z projektami domów, a jeśli wypełni kupon konkursowy może wygrać ciekawe nagrody. Konkursy co godzinę!!!

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje na stronie internetowej targów.

TARGI DOM I OTOCZENIE 11-13.09.2009r. GLIWICE,
Hala Sportowa Politechniki Śląskiej ul. Kaszubska 28.

Gliwickie Targi Dom i Otoczenie to impreza lokalna, która od pięciu lat wpisuje się w kalendarz wydarzeń gospodarczych Gliwic.

Prezentuje ona pełną ofertę z zakresu wyposażenia wnętrz, instalacji czy też otoczenia domu. W dniach 11-13.09.2009 uczestniczące w targach firmy zaprezentują stolarkę okienną, drzwiową, podłogi i schody, żaluzje , rolety, ceramikę łazienkową, a także ogrodzenia czy wyposażenia ogrodów.

Nie zabraknie również firm z branży instalacyjnej, które po raz pierwszy będą prezentować się pod tematem INSTAL-EKO Gliwice 2009.

Od pięciu lat naszym targom towarzyszy Kiermasz Roślin, który ma swoich stałych klientów. Ogrodnicy z okolic Gliwic, Wrocławia, Częstochowy, a nawet Łodzi będą oferowali do zakupu wiele kwiatów iglastych, wrzosy, cebule, środki do pielęgnacji ochrony, służyli poradą. Z pewnością uwagę przyciągną piękne aranżacje.

Reklama targów obejmuje liczną promocję w gazetach , telewizji internetowej, portalach internetowych czy też aktywnych bezpośrednich akcjach promocyjnych takich jak kolportaż bezpłatnych biletów wstępu na targi.

Wystawcy z panelu Dom mogą uczestniczyć w konkursach targowych dotyczących prezentowanego na targach produktu, który zostanie nagrodzony „Produktem przyszłości” - Główną Nagrodą Gliwickich Targów Dom i Otoczenie”.

Natomiast dla naszych wystawców z branży ogrodnictwa przygotowaliśmy nagrody za aranżację stoiska w postaci „Złotego oraz Srebrnego Liścia Ogrodnika”.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej targów.

Polecamy
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Polecamy porady
Kiedy kobieta kupuje okna…

Kiedy kobieta kupuje okna…

Kwestie związane z budową domu do niedawna były uznawa... » ...więcej
Moc grzejnika, a parametry instalacji

Moc grzejnika, a parametry instalacji

Producenci podają w tabelach moc grzejników w zależno... » ...więcej

Czopuch - połączenie kotła z przewodem kominowym

Czopuch, czyli przewód łączący kocioł z kominem, pow... » ...więcej

Regulator pogodowy do sterowania kotłem

Do sterowania kotłem wg. temperatury na zewnątrz budynk... » ...więcej
Strona główna - Aktualności - Kotły/Piece - Instalacje - Paliwa - Energia odnawialna - Forum - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery